klauzula_informacyjna_-_dowody_osobiste.doc

klauzula_informacyjna_-_ewidencja_ludnosci.doc

klauzula_informacyjna_-_usc.doc

 

''Szanowni Państwo,
Na podstawie art. 13 ust. 3 RODO, informujemy że zmienił się cel przetwarzania Państwa danych osobowych, zawartych w deklaracjach śmieciowych.
Jeżeli w deklaracjach podali Państwo dobrowolnie dane kontaktowe w celu usprawnienia kontaktu (tj. m.in. numer telefonu, czy adres e-mail), zawiadamiamy iż na mocy przepisów prawa jesteśmy zobowiązani do udostępnienia tych danych Głównemu Urzędowi Statystycznemu z siedzibą w Łodzi ( Dotyczy programu badań statystycznych statystyki publicznej na rok 2021, wprowadzonego rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 25 września 2020 r., na podstawie ustawy z dnia 29 czerwca 1995 r. o statystyce publicznej).
Urzędy Gmin są zobowiązane, w oparciu o zapisy ww. badania, do przekazania danych zawartych w deklaracjach śmieciowych, tj. danych jednostkowych o właścicielach nieruchomości w rozumieniu ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach oraz ich współmałżonkach składających deklaracje i ich korekty o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi w zakresie nieruchomości: zamieszkałych, częściowo zamieszkałych oraz nieruchomości rekreacyjnych (domki letniskowe i inne wykorzystywane do celów rekreacyjno-wypoczynkowych) według stanu w dniu 31 grudnia 2020 r.
Dziękujemy za zrozumienie. ''

 

Informacje o dokumencie:
  • Informację wprowawdził(a) do BIP: Administrator
  • Data udostępnienia w BIP: 2018-06-11 09:07:30
  • Informacja zaktualizowana przez: Administrator
  • Data ostatniej aktualizacji: 2021-03-01 08:35:59
  • Liczba odsłon: 3080
  • Historia dokumentu:

[Liczba odsłon: 1671219]

przewiń do góry